Кубок з футболу «Слава ЗСУ» — на «Курінь-Арені»

24 вересня голова Чернігівської обласної асоціації футболу Геннадій Прокопович та перший заступники голови асоціації Анатолій Свистун відвідали Кубок з футболу «Слава ЗСУ», який проходив на стадіоні «Курінь-Арена» в рамках 4-го туру Ліги майбутніх чемпіонів і був присвячений Дню села Курінь.

У турнірі взяли участь 6 команд: команда «Курінь», дві команди з міста Бахмач – «Бахмач-2013» та «ДЮСШ», дві команди з Конотопа – команда «Шахтар» і вихованці місцевої «ДЮСШ», та гравці Борзнянської «ДЮСШ».

Цікаві футбольні баталії розгорталися між юнаками на футбольному полі. Перше місце зайняли хлопці з команди «Шахтар» (м. Конотоп), на 2 місці вихованці команди «Бахмач-2013», третіми стали футболісти Бахмацької «ДЮСШ».

Організатори визначили і символічну збірну турніру: «Кращий гравець» – Гриненко Валентин («ДЮСШ» м. Борзна), «Кращий захисник» – Назаренко Всеволод («Шахтар» Конотоп), «Кращий воротар» – Афанас‘єв Даніл («ДЮСШ» м. Конотоп), «Кращий нападник» – Булига Ілля («ДЮСШ» Бахмач).

Учасники турніру брали участь у конкурсах на визначення кращого у футбольній майстерності. «Кращим жонглером» став Бусенко Антон («Бахмач-2013»), «Найвлучніший» – Абросимов Артем («ДЮСШ» м.Конотоп,), «Кращий пенальтист» – Цицюпа Євген («ДЮСШ» м.Борзна)

А ще переможців визначили і серед вболівальників. Кращими вболівальниками турніру стали батьки гравців команди «Шахтар» з міста Конотоп, які активно підтримували своїх дітей.

Команди-переможці нагороджені кубками та медалями. Всі команди-учасниці отримали футбольні м‘ячі, які передав юним футболістам голова ЧОАФ Геннадій Прокопович. Він подякував організаторам турніру за те, що у нелегких умовах сьогодення вони знаходять змогу відволікати дітей від війни, а майбутнім чемпіонам побажав натхнення та перемог. Та найбільша подяка віддана славетним воїнам Збройних Сил України, які захищають нашу Державу та дають змогу проводити такі цікаві дитячі турніри.